Domov Články Kultúra Premietanie cestovateľských filmov

Premietanie cestovateľských filmov

2 .
Komentáre vypnuté na Premietanie cestovateľských filmov
427

Uplynulý piatkový večer bol v Kultúrno-turistickom centre Bardejov nabitý filmovou atmosférou plnou dobrodružstva, adrenalínu a zábavy.


V rámci Medzinárodného festivalu cestovateľských a dobrodružných filmov z dielne a objektívu Expedičnej kamery sme celkovo počas večera predstavili 7 najlepších filmov sezóny z celého sveta, ale aj novinky z domácej produkcie. Dostali sme sa na Baffinov ostrov, zistili aké je to byť nepočujúcou horolezkyňou, na bicykloch sa pozreli na hory pri Santiagu de Chile a na dva týždne sme zažili aj Švajčiarsko. Absolvovali sme netradičnú svadobnú cestu na dvoch kolesách a na záver sme sa dozvedeli viac informácií a zaujímavosti o Madagaskare i Malorke.

Veríme, že každý návštevník si prišiel na svoje a niečo si z inšpiratívnych dokumentov aj odniesol. Pre Kultúrne a turistické centrum Bardejov je tento ročník v poradí už 16., od kedy vo svojich priestoroch premieta Medzinárodné filmové festivaly nie len v jarnej, ale aj zimnej časti. Ďakujeme za účasť a pozitívne vyjadrenia všetkým zúčastneným. Už teraz sa tešíme na ďalšie premietanie, o ktorom budeme včas informovať.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Kultúra

Pozrite si tiež

Môj najobľúbenejší vianočný koláčik

Piatkové popoludnie patrilo akcii Okresnej organizácii Únie žien Slovenska v Bardejove, kt…