V rámci projektu „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“ sa na celom Slovensku vyzbieralo vyše 62 tisíc vianočných krabičiek, ktoré mali potešiť osamelých a opustených seniorov. Kultúrne a turistické centrum Bardejov sa do projektu zapojilo už po tretí raz. V rámci okresu boli okrem nás ešte dve kontaktné osoby a v celoslovenskom meradle vyše 200 kontaktných osôb.

V rámci tejto zbierky sa u nás v Kultúrno turistickom centre Bardejov, vďaka množstvu dobrých ľudí podarilo vyzbierať 460 krabíc, ktoré sa nám podarilo ešte pred sviatkami distribuovať do zariadení. Do zbierky sa zapojilo množstvo jednotlivcov, ale aj celých škôl a škôlok, začo im patrí veľká vďaka. Kvôli aktuálnym opatreniam sme sa nemohli osobne zúčastniť odovzdávania, a tak im krabičky počas sviatkov rozdali sociálni pracovníci a opatrovateľky. V uplynulých dňoch nám začali prichádzať fotografie zo zariadení a keďže nie všade sa dalo fotografovať, prinášame vám aspoň výber z nich, aby sme aspoň takto sprostredkovane ukázali radosť, ktorú krabičky priniesli.

Vaše krabičky našli svojich vďačných príjemcov nie len v Bardejovských CSS a DSS, ale aj DSS v niekoľkých obciach nášho okresu, tak možno si aj vy nájdete tú vašu. Všetkým darcom ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Zaujímavosti

Pozrite si tiež

Objavte Bardejov s priateľmi a rodinou

Zážitkový víkend s osobnosťami Bardejova, dotykom s umením a gastro pochúťkami. Objavte Ba…