Vážení spoluobčania, skríningové testovanie na COVID-19 je v Bardejove ukončené.

Zaobišlo sa bez akýchkoľvek výraznejších technických, či hygienicko-epidemiologických nedostatkov. Uskutočnilo sa zodpovedne, disciplinovane a vskutku pokojne a – dovolíme si tvrdiť – profesionálne. Chceme sa (aj) preto poďakovať všetkým obyvateľom mesta, všetkým, ktorí využili možnosť online rezervácie, alebo využili „voľné“ testovanie za prejavenú súdržnosť a zodpovednosť.

Nie menšie poďakovanie patrí aj odberným tímom: zdravotníkom, zdravotníkom – priateľom z Poľska, administratívnym pracovníkom, vojakom, ale aj poskytovateľom objektov na testovanie za ústretovosť, milé slová, za pripravenosť byť naporúdzi a za perfektne odvedenú prácu. Vážime si aj vaše poďakovania na adresu samosprávy za starostlivosť a výborný servis počas týchto dvoch náročných dní: opäť nás to utvrdilo v presvedčení, že samospráva Bardejova sa vie dôkladne pripraviť a postarať sa o tých, ktorí si svoju prácu svedomito vykonávajú – ďakujeme !

Už zajtra sa vám pokúsime priniesť informácie o skríningovom testovaní za celý okres Bardejov – urobíme tak hneď po tom, ako nám ich potvrdí Okresný úrad, odbor krízového riadenia.

Výsledky skríningového testovania v Bardejove, 23. – 24.1.2021:

počet testovaných obyvateľov (sobota + nedeľa) –11 013

počet pozitívnych obyvateľov  (sobota + nedeľa) – 42

miera pozitivity – 0,38 %

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Rezortný deň ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v Bardejove

Vo štvrtok a piatok (22. – 23.2.2024) sa v Bardejove konal Rezortný deň ministerstva inves…