Domov Články Kultúra USILOVNÉ VČIELKY – súťaž

USILOVNÉ VČIELKY – súťaž

2 .
Komentáre vypnuté na USILOVNÉ VČIELKY – súťaž
642

Pozývame všetkých, ktorí radi maľujete, zapojte sa aj Vy do súťaže. Kultúrne a turistické centrum v Bardejove v spolupráci s firmou Medar včelia farma Bardejov pre Vás pripravilo zaujímavú výtvarnú súťaž, pod názvom USILOVNÉ VČIELKY.


Včely sú nesmierne dôležité pre život každého človeka. Ich počet na planéte neustále klesá, hlavne kvôli nám ľuďom, ktorí ich našimi necitlivými zásahmi do prírody neustále ohrozujeme. Preto je veľmi potrebné medzi deťmi aj medzi dospelými zdôrazniť ich význam a potrebu ich ochrany.

Do výtvarnej súťaže sa môžu zapojiť všetky ZŠ a MŠ v okrese Bardejov, dospelí, ale aj deti, ktoré ešte nenavštevujú žiadne predškolské zariadenie. Práce je potrebné doručiť do 26.5.2023, do Poľsko-slovenského domu, na Radničnom námestí 24 v Bardejove. Práce vyhodnotí porota, ktorú ustanoví organizátor súťaže a výhercovia budú odmenení zaujímavými cenami.
Všetky výtvarné práce budú pre verejnosť vystavené od 2.6.2023 v rámci pripravovaného podujatia MEDOVÝ FESTIVAL BARDEJOVSKÉHO MEDU, o ktorom Vás budeme včas informovať.

Bližšie informácie o súťaži nájdete na priložených propozíciách. Tešíme sa na Vás.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Kultúra

Pozrite si tiež

Môj najobľúbenejší vianočný koláčik

Piatkové popoludnie patrilo akcii Okresnej organizácii Únie žien Slovenska v Bardejove, kt…