SMS info

2 .
Komentáre vypnuté na SMS info
1,211

Samospráva Bardejova rozširuje možnosti informovania obyvateľov mesta o aktuálnych udalostiach, ktoré môžu mať vplyv na komfort či už ich bývania, alebo života všeobecne.


Od dnešného dňa (1. júna) spúšťa na webovej stránke www.bardejov.sk projekt SMS info: v nich sa prostredníctvom registrácie môžete prihlásiť na odber SMS správ, ktoré vás budú informovať o podstatných očakávaných udalostiach, ktoré sa v konečnom dôsledku môžu negatívne prejaviť na bežnom fungovaní domácností (plánované odstávky elektrickej energie, prekopávky, stavebné konania a pod., informácie o plánovaných zásahoch spoločností Bardterm, s.r.o., Bardbyt , s.r.o.).

SMS správy budú mať iba informačný charakter, t.z,. že na ne nie je potrebné odpovedať:

po vašej registrácii na http://www.bardejov.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=2179

dostanete informáciu nevyžiadane. Na webovej stránke mesta bude od 15.00 hod. umiestnený aj banner (na pravej strane medzi položkami Testovanie COVID a Sčítanie obyvateľov), na ktorý keď kliknete, dostanete sa na registráciu SMS.

Registrácia bude spustená dnes, 1.júna  od 15.00 hod.

 

SMS Info je služba, ktorou Mesto Bardejov informuje bezplatne svojich obyvateľov o novinkách a aktualitách, a o dôležitých životných situáciách.

Buďte vždy informovaní o dianí v meste.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Rezortný deň ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v Bardejove

Vo štvrtok a piatok (22. – 23.2.2024) sa v Bardejove konal Rezortný deň ministerstva inves…