SMS info

2 .
0
60

Samospráva Bardejova rozširuje možnosti informovania obyvateľov mesta o aktuálnych udalostiach, ktoré môžu mať vplyv na komfort či už ich bývania, alebo života všeobecne.


Od dnešného dňa (1. júna) spúšťa na webovej stránke www.bardejov.sk projekt SMS info: v nich sa prostredníctvom registrácie môžete prihlásiť na odber SMS správ, ktoré vás budú informovať o podstatných očakávaných udalostiach, ktoré sa v konečnom dôsledku môžu negatívne prejaviť na bežnom fungovaní domácností (plánované odstávky elektrickej energie, prekopávky, stavebné konania a pod., informácie o plánovaných zásahoch spoločností Bardterm, s.r.o., Bardbyt , s.r.o.).

SMS správy budú mať iba informačný charakter, t.z,. že na ne nie je potrebné odpovedať:

po vašej registrácii na http://www.bardejov.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=2179

dostanete informáciu nevyžiadane. Na webovej stránke mesta bude od 15.00 hod. umiestnený aj banner (na pravej strane medzi položkami Testovanie COVID a Sčítanie obyvateľov), na ktorý keď kliknete, dostanete sa na registráciu SMS.

Registrácia bude spustená dnes, 1.júna  od 15.00 hod.

 

SMS Info je služba, ktorou Mesto Bardejov informuje bezplatne svojich obyvateľov o novinkách a aktualitách, a o dôležitých životných situáciách.

Buďte vždy informovaní o dianí v meste.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Nové rozdelenie okresov podľa COVID automatu

Od pondelka 14. júna platí opäť nové rozdelenie okresov podľa COVID automatu. Od farby okr…