Domov Články Samospráva Ocenenie práce seniorov

Ocenenie práce seniorov

2 .
Komentáre vypnuté na Ocenenie práce seniorov
1,632

V Bardejove sa o seniorov starajú, ale vedia sa o seba postarať aj samotní seniori, ba aj pomôcť ostatným. Dokazujú to aj tieto naše zábery: zamestnanci a klienti Centra sociálnych služieb sa v uplynulých dňoch rozhodli  v rámci ergoterapie zapojiť do šitia rúšok pre svojich klientov , zamestnancov a všetky ohrozené skupiny ľudí v Bardejove.


Na základe už získaných informácií o ľuďoch, ktorí súrne potrebujú pomoc a ktorí nemajú to šťastie mať pri sebe niekoho, kto sa o nich postará, poskytujú bezplatne rúška. Svojimi radami a materiálom im pomohla okresná predsedníčka Únie žien v Bardejove Eva Kučová , ďalší materiál na šitie rúšok zabezpečila aj firma BARDTERM, s.r.o. ,ktorej konateľkou je Mária Vaňková – tá okrem skutočne kvalitného materiálu poskytla aj cca 200 už ušitých rúšok pre klientov CSS, ale aj tých ostatných, ktorí to budú potrebovať.

A netreba zabúdať ani na riaditeľku Centra p. Annu Goblovú – všetci si zaslúžia náš obdiv a úctu.  Dnes sa im všetkým dostalo aspoň symbolického ocenenia v podobe darčekového koša, ktorý im v mene primátora Borisa Hanuščaka odovzdal vedúci jeho kancelárie Jozef Guliga. A na záver ešte jedna výzva: ak vás táto správa zaujala a potrebujete rúška, kontaktujte  ich na tel. číslach 054/474 64 56, 054/472 70 88 alebo 0911 037 373.

Zdroj: bardejov.sk

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Rezortný deň ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v Bardejove

Vo štvrtok a piatok (22. – 23.2.2024) sa v Bardejove konal Rezortný deň ministerstva inves…