Dnes popoludní (16. apríla) nám bolo dopriate byť svedkami pomerne ojedinelej udalosti: Bardejov navštívil majiteľ krajčírskej spoločnosti zo Starej Ľubovne pán Jozef Kandráč, ktorý ale do nášho mesta neprišiel z prázdnymi rukami…Doviezol ako dar 500 ochranných rúšok, ktoré momentálne šije jeho spoločnosť (okrem iného šije rúška aj pre Správu štátnych hmotných rezerv SR).


Ako sám povedal, k Bardejovu ho viažu mimoriadne priateľské a vrúcne vzťahy a preto ani chvíľu neváhal a zaradil naše mesto medzi mestá, ktoré takýmto šľachetným činom podporí – bol a aj v súčasnosti je stálym jeho hosťom a vždy sa tu rád zastaví kvôli ľudom, kvôli neopakovateľnej atmosfére i priateľom, ktorí tu žijú..

V neposlednom rade aj tento jeho dar môžeme chápať ako potvrdenie vysokého renomé, ktoré Bardejov na Slovensku má. Samospráva tento dar s úctou prijíma, ďakuje zaňho a pána Kandráča chce ubezpečiť, že rúška poputujú tým, ktorí to potrebujú hádam najviac – v prvom rade k seniorom a tým, ktorí sa o nich starajú. Ďakujeme, pán Kandráč a dúfame, že nám bude dopriate stretnúť sa v Bardejove aj v žičlivejších časoch!

Zdroj: bardejov.sk

 

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Rezortný deň ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v Bardejove

Vo štvrtok a piatok (22. – 23.2.2024) sa v Bardejove konal Rezortný deň ministerstva inves…