V rámci kontrolného dňa v súvislosti s prebiehajúcou revitalizáciou nábrežia prišiel neplánovane navštíviť primátor mesta MUDr. Boris Hanuščak aj Seniorcentrum na Toplianskej ulici. Pozitívne ho prekvapil živý ruch, ktorý tam bol. Na prízemí sa konala okresná šachová liga, vonku aj vo vnútri sa stretol s klientmi denného stacionára a na poschodí ho privítali, mamičky, babky ale aj jeden otecko.


V priestoroch Seniorcentra na Toplianskej ulici v Bardejove sa nachádza denný stacionár, ktorý slúži pre fyzicky odkázaných ľudí, alebo pre ľudí v dôchodkovom veku. Seniorom je k dispozícii aj knižnica, telocvičňa, miestnosť s biliardom, spoločenské miestnosti, malá klubovňa, zasadačka na organizovanie výborov, altánok s multifunkčným ihriskom či klubový dvor.

Sme veľmi radi, že tieto priestory už skoro druhý rok využívajú nielen seniori ale aj tí najmenší. Už vyše dvoch rokov tu funguje Rodičovské centrum. Môžu tu tráviť svoj čas mamičky s deťmi, ale aj babičky s vnúčatami, ktoré sa tu stretávajú párkrát do týždňa.

Ďakujeme všetkým zamestnancom, ktorí si robia svoju prácu skvele a vytvárajú v centre príjemnú atmosféru. Môžeme to potvrdiť, keďže toto mestské zariadenie navštevujeme často pri rôznych príležitostiach.

Zariadenie spravuje mestská organizácia Centrum sociálnych služieb: http://www.cssbardejov.sk/

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Rezortný deň ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v Bardejove

Vo štvrtok a piatok (22. – 23.2.2024) sa v Bardejove konal Rezortný deň ministerstva inves…