V priestoroch kolonády v Bardejovských Kúpeľoch sa v dňoch 12.5.2022 (od 13:30 – 17:30 hod.) a 13.5.2022 (od 9:00 – 12:00 hod. a od 13:00 – 17:00 hod.) uskutoční podujatie DNI ZDRAVIA.


Podujatie organizuje Slovenská spoločnosť praktickej obezitológie (SSPO) v spolupráci s Bardejovskými Kúpeľami, a.s., Mestom Bardejov, Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Bardejove, VŠZaSP sv. Alžbety v Bratislave, Všeobecnou zdravotnou poisťovňou, Dôvera zdravotnou poisťovňou, UNION zdravotnou poisťovňou, Ligou zdravia o.z. Sklon o.z. a lekárňou Hygeia, firmami ABBOT, Ewopharma, HERBEX, NovoNordisk, PRO.MEDIC.CS, TOPNATUR, Worwag a mediálnymi partnermi Bardejovskou televíziou a Ahoj Bardejov.

Čo zaujímavé na vás čaká? 

Dozviete sa komplexnú analýzu zloženia Vášho tela a hodnoty Vašej glykémie a hladiny cholesterolu, taktiež Vám odmerajú hodnoty krvného tlaku a pulzu. Okrem všetkých dostupných vyšetrení budete môcť absolvovať ochutnávku ovocných štiav s bylinkami z Muštárne Velopolie a pozrieť si výrobky firmy myGreenway. Všetky svoj výsledky budete môcť odkonzultovať s lekárom (Prof. MUDr. M.Belovičová, PhD.) a ďalšími odborníkmi v oblasti zdravia.

Všetky vyšetrenia a poradenstvo sú ZDARMA!

PRÍĎTE – NEOĽUTUJETE 

 

Načítať ďalšie súvisiace články
  • Expedičná kamera

    V piatok 19.04.2024 sme odštartovali ďalší ročník plný adrenalínu, dobrodružstva a zábavy …
  • Objavte Bardejov s priateľmi a rodinou

    Zážitkový víkend s osobnosťami Bardejova, dotykom s umením a gastro pochúťkami. Objavte Ba…
  • Karneval na ľade

    Fašiangy sa už tradične spájajú s obdobím plesov, zábav a neodmysliteľne k ním patria aj k…
Načítať viac informácií Zaujímavosti

Pozrite si tiež

Expedičná kamera

V piatok 19.04.2024 sme odštartovali ďalší ročník plný adrenalínu, dobrodružstva a zábavy …