Domov Články Samospráva Výsledky testovania na COVID-19 v Bardejove a okrese

Výsledky testovania na COVID-19 v Bardejove a okrese

2 .
0
731

Mesto i okres Bardejov majú za sebou aj druhú vlnu celoplošného testovania na COVID-19. Pre nás to bolo už vlastne tretie testovanie, ak berieme do úvahy aj pilotné testovanie štyroch okresov, ktoré sa konalo 23.-25.10.2020.


Samospráva vyslovuje veľké poďakovanie svojim obyvateľom za to, že toto náročné obdobie zvládli s pokojom, rozvahou a zodpovedne tak, ako sa na najkrajšie mesto Slovenska patrí: máme byť na čo právom hrdí a môžeme sa tým pýšiť. Poďakovanie patrí aj všetkým odberným tímom, ktoré počas celej doby testovania preukázali profesionalitu, ľudskosť, empatiu a vzorový príklad  plnenia si povinností, v neposlednej miere taktiež zmysel pre zodpovednosť a dobrovoľníctvo – ďakujeme vám !

Samospráva vždy bola, je a aj bude súčinná pri aktivitách štátu: toto konštatovanie platí aj napriek istým (najmä logistickým) nedostatkom pri prvotnom testovaní. Bardejovčania však prejavili dostatok zodpovednosti k sebe i svojim spoluobčanom, správali sa maximálne obozretne a ústretovo, a to potvrdzuje naše presvedčenie, že mesto Bardejov, všetci jeho obyvatelia, ako aj obyvatelia okresu si zaslúžia úctu a obdiv všetkých.

 

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Kontrolný deň na stavenisku priekopového múru na ulici Krátky rad

Dnes doobeda sa konal takpovediac kontrolný deň na stavenisku priekopového múru na ulici K…