Predposledný prázdninový deň pripravil dráčik Ohniváčik pre Lovcov perál zaujímavé dopoludnie. 30.8.2018 pozval všetky deti, ale hlavne tohtoročných lovcov pred Krytú plaváreň na Wolkerovej ulici v Bardejove. V priestoroch na parkovisku pred plavárňou sa zišlo mnoho lovcov, ktorí sa tento rok zapojili do už piateho ročníka veľkej letnej súťaže Bardejovskí lovci perál, ktorú pod záštitou primátora mesta MUDr. Borisa Hanuščaka organizuje pre deti Kultúrno-turistické centrum v Bardejove.


Lovcov perál, ktorí súťažili pri Krytej plavárni, prišiel pán primátor aj osobne pozdraviť a povzbudil ich pri plnení ich súťažných úloh. Počas celého predpoludnia medzi deťmi vládla super nálada a všetci si naplno užívali nádherné slnečné prázdninové dni. Do plnenia súťažných úloh sa opäť zapojilo mnoho detí, ktoré získavali perly, ktoré budú zaradené do losovania o hlavné ceny bicykle a tablet.

Okrem dobrej nálady, super hier a sladkostí, bolo pre deti pripravené aj chutné očerstvenie. Spoločnosť Bardterm s.r.o. Bardejov pripravila pre všetkých chutné ovocné smoothie nápoje, ktoré ich nie len osviežili, ale dodali im aj energiu do ďalšieho súťaženia. Všetky deti, ktoré sa mali chuť zabaviť, strávili spolu s dráčikom nádherné prázdninové dopoludnie, plné hier, súťaženia, smiechu a radosti.

Na jednotlivých stanovištiach si mohli napríklad zahrať aj nový dračí minigolf. Niektoré z nich sa automaticky zapojili do veľkej letnej hry a stali sa novými Lovcami perál. V závere podujatia dráčik vylosoval desiatich lovcov, ktorým spoločnosť Bardterm s.r.o. Bardejov venovala darčekové poukážky na 5 jednohodinových vstupov na Krytú plaváreň – bazén.  Podujatie Dopoludnie s Drakom pri Krytej plavárni sa naozaj vydarilo a deťom aj ich rodičom sa veľmi páčilo.

Dráčik Ohniváčik sa s nimi ešte určite stretne v závere hry Bardejovskí lovci perál, kde vylosuje 33 zaujímavých cien. Preto neváhajte a staňte sa aj Vy Bardejovským lovcom perál! Tešíme sa na Vás!

Viac info nájdete na stránke www.lovciperal.sk, na facebookovej stránke Bardejovskí lovci perál, alebo priamo na základni lovcov perál, ktorou je Poľsko-slovenský dom na Radničnom námestí 24.

Načítať ďalšie súvisiace články
  • Expedičná kamera

    V piatok 19.04.2024 sme odštartovali ďalší ročník plný adrenalínu, dobrodružstva a zábavy …
  • Objavte Bardejov s priateľmi a rodinou

    Zážitkový víkend s osobnosťami Bardejova, dotykom s umením a gastro pochúťkami. Objavte Ba…
  • Karneval na ľade

    Fašiangy sa už tradične spájajú s obdobím plesov, zábav a neodmysliteľne k ním patria aj k…
Načítať viac informácií Zaujímavosti

Pozrite si tiež

Expedičná kamera

V piatok 19.04.2024 sme odštartovali ďalší ročník plný adrenalínu, dobrodružstva a zábavy …