Domov Články Samospráva Výsledky testovania na COVID-19 v Bardejove a okrese

Výsledky testovania na COVID-19 v Bardejove a okrese

2 .
Komentáre vypnuté na Výsledky testovania na COVID-19 v Bardejove a okrese
1,139

Mesto i okres Bardejov majú za sebou aj druhú vlnu celoplošného testovania na COVID-19. Pre nás to bolo už vlastne tretie testovanie, ak berieme do úvahy aj pilotné testovanie štyroch okresov, ktoré sa konalo 23.-25.10.2020.


Samospráva vyslovuje veľké poďakovanie svojim obyvateľom za to, že toto náročné obdobie zvládli s pokojom, rozvahou a zodpovedne tak, ako sa na najkrajšie mesto Slovenska patrí: máme byť na čo právom hrdí a môžeme sa tým pýšiť. Poďakovanie patrí aj všetkým odberným tímom, ktoré počas celej doby testovania preukázali profesionalitu, ľudskosť, empatiu a vzorový príklad  plnenia si povinností, v neposlednej miere taktiež zmysel pre zodpovednosť a dobrovoľníctvo – ďakujeme vám !

Samospráva vždy bola, je a aj bude súčinná pri aktivitách štátu: toto konštatovanie platí aj napriek istým (najmä logistickým) nedostatkom pri prvotnom testovaní. Bardejovčania však prejavili dostatok zodpovednosti k sebe i svojim spoluobčanom, správali sa maximálne obozretne a ústretovo, a to potvrdzuje naše presvedčenie, že mesto Bardejov, všetci jeho obyvatelia, ako aj obyvatelia okresu si zaslúžia úctu a obdiv všetkých.

 

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Rezortný deň ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v Bardejove

Vo štvrtok a piatok (22. – 23.2.2024) sa v Bardejove konal Rezortný deň ministerstva inves…