Do poslednej chvíle sme verili, že vyhodnotenie predvianočnej súťaže VIANOCE UKRYTÉ V MOJOM BETLEHEME uskutočníme podľa našich predstáv, ale bohužiaľ musíme sa prispôsobiť aktuálne platným opatreniam. Vďaka technickej podpore BTV sa slávnostné vyhodnotenie uskutoční virtuálne prostredníctvom ONLINE prenosu na FB Bardejovská televízia – BTV.


Odbornú porotu pri hodnotení pozitívne prekvapila kvalita a pestrosť betlehemov, ktorých nám prišlo vyše 160 a tak sme ocenili viac prác ako sme pôvodne plánovali. Cenami nás opäť ochotne podporil vedúci kancelárie primátora Mgr. Jozef Guliga, ktorý dnes odovzdal ceny Ing. Marcelovi Tribusovi, riaditeľovi Kultúrno-turistického centra Bardejov. Keďže naše zariadenie bude fungovať aj ako výdajné miesto, po vyhlásení výsledkov si víťazi svoje ceny budú môcť prevziať osobne každý pracovný deň od 7:30 – 16:00.

V najbližších dňoch sa vám budeme snažiť priblížiť výstavu aspoň virtuálnou formou. Prosíme vás o trpezlivosť a spoločne veríme, že situácia sa čoskoro zlepší. Vyhodnotenie už dnes večer o 18:00 hod. pripravený je aj hudobný program.

Nezabudnite sledovať FB:
https://www.facebook.com/BardejovskaTelevizia
https://www.facebook.com/ktcbardejov
https://www.facebook.com/iBardejov

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Kultúra

Pozrite si tiež

Môj najobľúbenejší vianočný koláčik

Piatkové popoludnie patrilo akcii Okresnej organizácii Únie žien Slovenska v Bardejove, kt…