Domov Články Kultúra Ukončenie letnej turistickej sezóny sa v Bardejove spája aj so zatvorením fontán

Ukončenie letnej turistickej sezóny sa v Bardejove spája aj so zatvorením fontán

3 .
Komentáre vypnuté na Ukončenie letnej turistickej sezóny sa v Bardejove spája aj so zatvorením fontán
310

Stalo sa už krásnou tradíciou, že ukončenie letnej turistickej sezóny sa v Bardejove spája aj so zatvorením fontán.


Dôležitá úloha uzamknúť fontánu v Promenádnom parku a uložiť ju na zimný spánok pripadla aj tento rok Dráčikovi Ohniváčikovi. Za pomoci Dračice Plamienky, Kengury Kengy a ostatných maskotov sa tejto úlohy zhostil na jednotku. V nedeľu popoludní 8.10.2023 za prítomnosti množstva Bardejovčanov fontána pod jeho čarovným kľúčikom na niekoľko mesiacov znova stíchla. Súbežne so zatvorením fontány sa v Promenádnom parku konalo aj vyžrebovanie výhercov 10. ročníka veľkej letnej hry Bardejovskí lovci perál, ktorú pod záštitou primátora mesta MUDr. Borisa Hanuščaka už po desiaty raz pre deti pripravilo Kultúrno-turistické centrum v Bardejove.

Hlavné ceny v súťaži získali:
Annamária Maďarová-bicykel, Karin Šlampiaková – tablet, Vanesa Klimeková – tablet, Barbora Havajová – kolobežka, Patrik Durkáč – kolobežka. Mená výhercov ďalších cien nájdete vo Výsledkovej listine losovania. Tí, ktorí nezískali žiadnu z cien, boli odmenení sladkými dobrotami.

Ďakujeme všetkým, ktorí počas podujatia vytvorili svojimi vystúpeniami skvelú hudobnú atmosféru a obrovská vďaka patrí aj našim partnerom a sponzorom: BARDTERM, s.r.o. BARDEJOV, MESTO BARDEJOV, VÝCHODOSLOVENSKÁ VODÁRENSKÁ SPOLOČNOSŤ, KABELKO, s.r.o. BARDEJOV, MESTSKÉ LESY BARDEJOV, BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s.. Ďakujeme aj jazykovej škole HELEN DORON ENGLISH BARDEJOV, ale aj športovým klubom: KMG LASER-DELTA BARDEJOV, MHC46 BARDEJOV, HBC KNIGHTS BARDEJOV, JUDO KLUB BARDEJOV.

Ceny sú teda rozdané, všetkým víťazom srdečne blahoželáme a už teraz sa všetci tešíme na nasledujúci 11. ročník súťaže Bardejovskí lovci perál.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Kultúra

Pozrite si tiež

Môj najobľúbenejší vianočný koláčik

Piatkové popoludnie patrilo akcii Okresnej organizácii Únie žien Slovenska v Bardejove, kt…