Na základe záverov, ktoré boli prijaté Mestským krízovým štábom v Bardejove, v súvislosti s avizovaným opätovným návratom žiakov I. stupňa základných škôl a detí materských škôl, ako aj študentov končiacich ročníkov stredných škôl do tried od 1. marca 2021 zriaďuje Mesto Bardejov tri odberné miesta, na ktorých sa v sobotu 27. februára t.r. uskutoční antigénové testovanie na COVID-19.


V neposlednom rade je negatívny výsledok testu, starší nie viac ako sedem dní potrebný aj vzhľadom na prechod (od budúceho týždňa) okresu Bardejov do bordovej zóny na Covid automate. Odberné miesta sú vytvorené v Základnej škole na sídlisku Poštárka, v Základnej škole na Komenského ulici a v Základnej škole na sídlisku Vinbarg.

V základnej škole na sídlisku Poštárka je testovanie voľné, bez možnosti elektronickej registrácie, na zvyšných dvoch odberných miestach sa na testovanie registrujte výlučne online prostredníctvom www.bardejov.sk.

Režim práce odberných miest v sobotu 27.2.2021:

Odbery:      08.00 hod. – 20.00 hod.   (posledný odber 19.30 hod.)

Prestávky: 10.00 hod. – 10.15 hod.

                    13.00 hod. – 14.00 hod.

                    17.00 hod. – 17.15 hod.

Zároveň vás chceme požiadať, aby ste využili aj možnosť nechať sa otestovať v mobilných odberných miestach, ktoré nie sú zriadené samosprávou Bardejova, prostredníctvom www.korona.gov.sk.

Mestský krízový štáb denne rokuje prostredníctvom videokonferencie, vyhodnocuje aktuálnu situáciu a po konzultáciách s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Bardejove prijíma adekvátne rozhodnutia a opatrenia.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Rezortný deň ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v Bardejove

Vo štvrtok a piatok (22. – 23.2.2024) sa v Bardejove konal Rezortný deň ministerstva inves…