Od včerajšieho dňa má naše mesto novú atrakciu: stal sa ňou svietiaci nápis Bardejov, ktorý je dočasne umiestnený na Radničnom námestí. Prívlastok „dočasný“ je oprávnený – keďže je nápis mobilný, po istom období bude presunutý do iných lokalít, ktoré momentálne vyhodnocujeme a zvažujeme.


Myšlienka zhotovenia nápisu patrí Oblastnej organizácii cestovného ruchu Šariš – Bardejov, ktorej sa na jej realizáciu podarilo získať dotáciu ministerstva dopravy a výstavby SR. Kvalitne vypracovaný projekt a nasledovná jeho úspešnosť znamenajú, že samosprávu Bardejova to nestálo ani cent. Považujeme to za vydarený pokus o ďalšiu prezentáciu nášho mesta: najmä po zotmení je naozaj fascinujúce, ako sa nápis vyníma na pozadí architektonických klenotov! Ani za denného svetla však nestráca na svojej zaujímavosti – svedčia o tom desiatky fotografovaniachtivých návštevníkov.

A máme k vám všetkým aj jednu prosbu: napíšte nám, prosíme, do komentárov pod facebookovým príspevkom, v ktorých lokalitách by ste umiestnenie tohto mobilného nápisu radi videli. Vopred ďakujeme za tipy !

Zdroj: Mesto Bardejov

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Rezortný deň ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v Bardejove

Vo štvrtok a piatok (22. – 23.2.2024) sa v Bardejove konal Rezortný deň ministerstva inves…