Od včerajšieho dňa má naše mesto novú atrakciu: stal sa ňou svietiaci nápis Bardejov, ktorý je dočasne umiestnený na Radničnom námestí. Prívlastok „dočasný“ je oprávnený – keďže je nápis mobilný, po istom období bude presunutý do iných lokalít, ktoré momentálne vyhodnocujeme a zvažujeme.


Myšlienka zhotovenia nápisu patrí Oblastnej organizácii cestovného ruchu Šariš – Bardejov, ktorej sa na jej realizáciu podarilo získať dotáciu ministerstva dopravy a výstavby SR. Kvalitne vypracovaný projekt a nasledovná jeho úspešnosť znamenajú, že samosprávu Bardejova to nestálo ani cent. Považujeme to za vydarený pokus o ďalšiu prezentáciu nášho mesta: najmä po zotmení je naozaj fascinujúce, ako sa nápis vyníma na pozadí architektonických klenotov! Ani za denného svetla však nestráca na svojej zaujímavosti – svedčia o tom desiatky fotografovaniachtivých návštevníkov.

A máme k vám všetkým aj jednu prosbu: napíšte nám, prosíme, do komentárov pod facebookovým príspevkom, v ktorých lokalitách by ste umiestnenie tohto mobilného nápisu radi videli. Vopred ďakujeme za tipy !

Zdroj: Mesto Bardejov

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Projekt rekonštrukcie priekopového múru na ulici Krátky rad sa dostáva do finálnej fázy

Projekt rekonštrukcie priekopového múru na ulici Krátky rad a s ním súvisiace stavebné akt…