Seniorcentrum na Toplianckej ulici funguje už vyše piatich rokov. Medzitým poskytlo priestor nielen na každodenné záujmové aktivity pre seniorov aj niekoľko stovák podujatí.


V priestoroch Seniorcentra na Toplianskej ulici v Bardejove sa nachádza denný stacionár, ktorý slúži pre fyzicky odkázaných ľudí, alebo pre ľudí v dôchodkovom veku. Seniorom je k dispozícii aj knižnica, telocvičňa, miestnosť s biliardom, spoločenské miestnosti, malá klubovňa, zasadačka na organizovanie výborov, altánok s multifunkčným ihriskom či klubový dvor.

Sme veľmi radi, že tieto priestory už skoro druhý rok využívajú nielen seniori ale aj tí najmenší. Už vyše dvoch rokov tu funguje Rodičovské centrum. Môžu tu tráviť svoj čas mamičky s deťmi, ale aj babičky s vnúčatami, ktoré sa tu stretávajú párkrát do týždňa.

V rámci pravidelnej prehliadky zariadení a tiež v súvislosti s prebiehajúcou revitalizáciou nábrežia prišiel navštíviť aj primátor mesta Boris Hanuščak. Ospravedlnil sa za komplikácie s prístupom k zariadeniu kvôli prebiehajúcej rekonštrukcii a informoval, že už koncom mesiaca, by sa mali dostať do Seniorcentra pohodlne autom, pešo s kočíkom alebo aj na bicykli po novej ceste a chodníkoch. Pribudnú aj parkovacie miesta priamo pred centrom.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Rezortný deň ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v Bardejove

Vo štvrtok a piatok (22. – 23.2.2024) sa v Bardejove konal Rezortný deň ministerstva inves…