V minulom roku sme Vám priniesli článok o udelení Ceny primátora mesta  spoločnosti UVEX SAFETY Group, ktorá má v našom meste už vyše desať rokov vytvorenú komanditnú spoločnosť UVEX Bardejov.


Cena jej bola udelená za založenie spoločnej firmy UVEX Bardejov, za neustálu podporu a spoluprácu spoločnosti OBUV-ŠPECIÁL s firmou UVEX Arbeitsschutz, za udržiavanie a rozvoj zamestnanosti v meste Bardejov a za šírenie dobrého mena Bardejova nie len doma, ale aj ďaleko za jeho hranicami.

To že sa nemeckým investorom v Bardejove páči a s kvalitou práce sú nadmieru spokojní, svedčí aj fakt, že chcú svoje aktivity u nás naďalej rozvíjať. V minulom týždni navštívil naše mesto pán Michael Winter  – majiteľ UVEX-u, ktorý zastupuje 3. generaciu majiteľov tejto rodinnej firmy.

Spolu s ním prišli páni Stefan Bruck,  Christophe Weissenberger a Dr. Michael Danhauser, aby si s domácim partnerom dohodli priamo na mieste posledné detaily plánovanej investície, v rámci ktorej sa u nás už v tomto roku plánuje rozšíriť výroba športových potrieb. V rámci tejto výroby by potom následne malo vzniknúť niekoľko desiatok nových pracovných miest.

Len pre informáciu: V UVEXE Bardejov sa za 10 rokov zmontovalo 40 miliónov okuliarov, ušilo viac ako 240 000 kusov pracovných odevov a vo firme OBUV-ŠPECIÁL vyrobilo vyše 700 000 párov pracovnej obuvi pre značku UVEX.

O udelenej cene sa môžte dočítať TU.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Rezortný deň ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v Bardejove

Vo štvrtok a piatok (22. – 23.2.2024) sa v Bardejove konal Rezortný deň ministerstva inves…