Domov Články Kultúra Maľované kamienky

Maľované kamienky

3 .
Komentáre vypnuté na Maľované kamienky
302

V Kultúrno-turistickom centre v Bardejove sa v pondelok a utorok 24.-25.7.2023 stretli deti, aby si počas zaujímavých Tvorivých dielní spestrili svoj prázdninový program.


Tam kde vládne dobrá nálada, veselé deti a super výtvarné nápady to nemôže dopadnúť inak, ako na jednotku. Počas tvorivých dielničiek, na ktorých sa v pondelok a utorok vystriedalo viac ako 80 detí si každé z nich mohlo vymaľovať kamienky podľa vlastnej fantázie, alebo podľa predlohy, ktorú si doniesli. Pripravené boli pre nich aj omaľovánky a výkresy, ktoré si nadšene vymaľovávali. Deti vytvorili množstvo zaujímavých výtvorov, ktoré boli vystavené pri studni na Radničnom námestí v Bardejove. Nádherné a veselé kamienky iste potešia všetkých Bardejovčanov, ale aj návštevníkov nášho krásneho mesta, ktorí si ich môžu nie len pozrieť, ale aj zobrať a ozdobiť si nimi svoje okolie. Tí, ktorí s nami hrajú veľkú letnú hru Bardejovskí lovci perál si vymaľovaním kamienka mohli splniť aj jednu z indícii, ktorú pre nich na aktuálny týždeň pripravil Dráčik Ohniváčik. Tento rok sa do súťaže zapojilo množstvo lovcov, ktorí vytvorili naozaj krásne kamienky.

Záujem detí a rodičov, ktorí Tvorivé dielne v Kultúrno-turistickom centre navštívili svedčí o tom, že takéto aktivity sa im páčia a sú pre deti zaujímavé. Ich záujem nás veľmi teší a už teraz sa môžu tešiť na ďalšie podujatia, ktoré pre nich dráčik so svojím tímom pripravuje. O všetkých ďalších aktivitách vás budeme včas informovať.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Kultúra

Pozrite si tiež

Môj najobľúbenejší vianočný koláčik

Piatkové popoludnie patrilo akcii Okresnej organizácii Únie žien Slovenska v Bardejove, kt…