Piaty ročník láskou naplneného projektu, ktorý vznikol pod názvom Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? je úspešne za nami.


Aj tento rok sa celý tím Kultúrno-turistického centra v Bardejove zapojil do projektu už po štvrtý raz, aby sme spoločne potešili osamelých a opustených seniorov. Vďaka vám všetkým, sa podarilo vyzbierať na našich dvoch zberných miestach v Kultúrno turistickom centre, na Radničnom námestí a v kvetinárstve Sofia (OC Hypka) aj tento rok naozaj veľa krabičiek. V rámci okresu boli pre tento projekt dve kontaktné osoby pani Paula Jančošeková a Ing. Marcel Tribus, ktorým sa spolu aj vďaka vám podarilo vyzbierať vyše tisíc krabíc. Všetky krabičky sme v uplynulých dňoch distribuovali do zariadení v našom meste a okrese, ale aj v rámci regiónu.

Priamo k seniorom sa tieto krabičky dostanú najneskôr na Štedrý deň a my veríme, že aj tento rok sa nám podarí im urobiť radosť a vyčariť úsmev na tvárach. Už teraz sa tešíme a veríme, že tak ako po minulé roky aj tento, nám zo zariadení pošlú fotografie z odovzdávania, aby sa aspoň kúsok tejto radosti dostal k darcom prostredníctvom fotiek. Pokojné a láskou naplnené Vianoce si zaslúži, predsa každý!

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Zaujímavosti

Pozrite si tiež

Objavte Bardejov s priateľmi a rodinou

Zážitkový víkend s osobnosťami Bardejova, dotykom s umením a gastro pochúťkami. Objavte Ba…