Fašiangy sa už tradične spájajú s obdobím plesov, zábav a neodmysliteľne k ním patria aj karnevaly. Inak tomu nebolo ani tento víkend v Bardejove.


Sobotné popoludnie patrilo predovšetkým deťom, ktoré ukázali svoju kreativitu, vynaliezavosť a prišli nám ukázať svoje originálne karnevalové masky, priamo na ľadovú plochu Mestského zimného štadióna, kde si pre vás hokejisti MHC46 Bardejov a tím KTC Bardejov pripravili skvelé podujatie KARNEVAL NA ĽADE.

Bolo sa veru načo pozerať, keďže každá maska bola krásna, originálna, pestrofarebná a to nie len detská. Počet masiek bol obdivuhodný, presiahol hranicu 150. Na podujatí nechýbali ani známi bardejovský maskoti, ktorí spolu s dráčikom Ohniváčikom boli deťom plne k dispozícii. Milo nás prekvapil aj záujem mladistvých a dospelých, ktorí sa pred deťmi nedali zahanbiť a prijali karnevalovú výzvu. Skvelá zábava, ktorá vládla celým podujatím vyvrcholila bohatou tombolou, ktorou sa nám podarilo potešiť vyše 30 detí.

Všetkým zúčastnením veľmi pekne ďakujeme za príjemne strávené víkendové popoludnie a už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutia.
Za skvelú spoluprácu ďakujeme – Mládež HC 46 Bardejov, JUDO CLUB Bardejov Slovakia Helen Doron English Bardejov OZ Druhá šanca Bardejov

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Zaujímavosti

Pozrite si tiež

Zvonica pri kostole sv. Egídia Bardejov

Vedeli ste že … v roku 1725 po zemetrasení spadla kostolná veža ? Ale poďme pekne od…