Fašiangy sa už tradične spájajú s obdobím plesov, zábav a neodmysliteľne k ním patria aj karnevaly. Inak tomu nebolo ani tento víkend v Bardejove.


Sobotné popoludnie patrilo predovšetkým deťom, ktoré ukázali svoju kreativitu, vynaliezavosť a prišli nám ukázať svoje originálne karnevalové masky, priamo na ľadovú plochu Mestského zimného štadióna, kde si pre vás hokejisti MHC46 Bardejov a tím KTC Bardejov pripravili skvelé podujatie KARNEVAL NA ĽADE.

Bolo sa veru načo pozerať, keďže každá maska bola krásna, originálna, pestrofarebná a to nie len detská. Počet masiek bol obdivuhodný, presiahol hranicu 150. Na podujatí nechýbali ani známi bardejovský maskoti, ktorí spolu s dráčikom Ohniváčikom boli deťom plne k dispozícii. Milo nás prekvapil aj záujem mladistvých a dospelých, ktorí sa pred deťmi nedali zahanbiť a prijali karnevalovú výzvu. Skvelá zábava, ktorá vládla celým podujatím vyvrcholila bohatou tombolou, ktorou sa nám podarilo potešiť vyše 30 detí.

Všetkým zúčastnením veľmi pekne ďakujeme za príjemne strávené víkendové popoludnie a už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutia.
Za skvelú spoluprácu ďakujeme – Mládež HC 46 Bardejov, JUDO CLUB Bardejov Slovakia Helen Doron English Bardejov OZ Druhá šanca Bardejov

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Zaujímavosti

Pozrite si tiež

Expedičná kamera

V piatok 19.04.2024 sme odštartovali ďalší ročník plný adrenalínu, dobrodružstva a zábavy …