Uplynulú sobotu sa pred Športovou halou Mier v Bardejove súťažilo v zručnosti za volantom.


Už to, že hlavným organizátorom súťaže bola Okresná organizácia Únie Žien Slovenska naznačovalo, že budú hrať ženy. Tých sa do súťaže prihlásil úctyhodný počet, celkovo 20. Svoje kvality ukázali na trati pozostávajúcej zo slalomu a troch parkovaní.

Víťazka súťaže – Sláva Kmecová zvládla trať za 1:12.14 s bez jedinej penalizácie. Na druhom mieste sa umiestnila Martina Bariliková a na treťom Mariana Jusková. Všetkým trom gratulujeme!

Odborným garantom súťaže bola aj tento rok AUTOŠKOLA EKOMIDO.

Ceny nielen víťazkám, ale aj všetkým súťažiacim odovzdali zástupcovia organizátorov a zároveň aj hlavní sponzori súťaže: Ing. Jozef Rohaľ (Ekoauto Bardejov s.r.o.), Mgr. Jozef Guliga – vedúci kancelárie primátora mesta Bardejov a okresná predsedníčka OO ÚŽS – PaeDr. Andrea Tribusová PhD.

Popoludnie spríjemnil aj koncert kapely Mladí Pirošovci. Za pomoc pri organizácii tohto podujatia ďakujeme aj Oddeleniu kultúry MsÚ Bardejov.

Ďakujeme všetkým súťažiacim, ktoré neváhali a prihlásili sa do súťaže. Všetkým šoférkam želáme ešte veľa šťastných kilometrov! Veríme, že sa čoskoro stretneme na ďalšom skvelom podujatí!

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Zaujímavosti

Pozrite si tiež

Objavte Bardejov s priateľmi a rodinou

Zážitkový víkend s osobnosťami Bardejova, dotykom s umením a gastro pochúťkami. Objavte Ba…