Domov Články Kultúra BABY ŠOFÉR

BABY ŠOFÉR

2 .
Komentáre vypnuté na BABY ŠOFÉR
269

V rámci súťaže NAJ ŠOFÉRKA, ktorú už tradične organizuje Okresná organizácia Únie žien Slovenska v Bardejove, pripravilo Kultúrno-turistické centrum v Bardejove, ako jej spoluorganizátor súťaž aj pre malých šoférov pod názvom BABY ŠOFÉR.


Súťaž, ktorá sa konala aj v rámci aktivít Bardejov opäť v pohybe, zaznamenala medzi malými šoférmi veľký ohlas, a tak sa pred Športovou halou Mier stretli v sobotu 23.9.2023 aj deti od 5-12 rokov, aby si svoje šoférske zručnosti zmerali v troch vekových kategóriách: I. kat. 5-6 rokov, II. kat. 7-8 rokov, III. kat. 9-12 rokov. Do prvého ročníka podujatia BABY ŠOFÉR sa zapojilo 36 malých, zručných šoférov, ktorí zdolávali súťažnú dráhu na detských motokárach. Na víťazných priečkach sa v I. kat. umiestnili: Timotej Jurišin, Tobias Maršalek, Richard Štaffen. V II. kat: Natália Vašková, Juraj Banický, Olívia Majlingová. V III. kat.: Samuel Tribus, Oliver Jančošek, Daniel Marinčin. Víťazom súťaže, ktorí získali pohár, medailu a diplom srdečne blahoželáme. Všetci ostatní súťažiaci boli za svoju snahu odmenení sladkosťami.

Obrovská vďaka patrí všetkým, ktorí toto podujatie podporili: Východoslovenská vodárenská spoločnosť, Autoškola Ekomido Bardejov, Happyland Bardejov, Mesto Bardejov.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Kultúra

Pozrite si tiež

Môj najobľúbenejší vianočný koláčik

Piatkové popoludnie patrilo akcii Okresnej organizácii Únie žien Slovenska v Bardejove, kt…