Domov Články Samospráva Aktuálne výsledky testovania COVID-19

Aktuálne výsledky testovania COVID-19

2 .
Komentáre vypnuté na Aktuálne výsledky testovania COVID-19
815

Vážení spoluobčania, milí Bardejovčania,

blíži sa finále celoplošného testovania na COVID-19 „Spoločná zodpovednosť. Hoci do uzavretia odberných miest ostáva ešte necelá hodina, samospráva už disponuje číslami za dnešný deň, ktoré by sa podstatným spôsobom meniť už nemali…Za nedeľu bolo otestovaných 2 726 občanov, z ktorých 68 bolo testovaných s výsledkom „pozitívny“. Za oba dni vyzerajú čísla za mesto Bardejov nasledovne: testovaných dovedna 14 122 osôb (49,55%), z nich 216 (1,52%) bolo pozitívnych.

V tejto chvíli sa samospráva chce úprimne poďakovať všetkým vám za preukázanú trpezlivosť a pochopenie – boli ste naozaj úžasní a zasluhujete si úctu a obdiv !

Ďakujeme aj zdravotníkom, vojakom, hasičom, dobrovoľníkom, príslušníkom policajného zboru, administratívnym pracovníkom a všetkým, ktorí sa testovania akýmkoľvek spôsobom zúčastnili.

V neposlednom rade patrí naše poďakovanie aj zamestnancom mestského úradu – samospráve, za súčinnosť a častokrát priam heroické úsilie pri zabezpečovaní hladkého priebehu tejto nesmierne náročnej úlohy.

Ďakujeme vám a želáme si navzájom – buďme zdraví !

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Rezortný deň ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie v Bardejove

Vo štvrtok a piatok (22. – 23.2.2024) sa v Bardejove konal Rezortný deň ministerstva inves…