V utorok 1. marca, presne 2 roky potom, ako v hlavách niekoľkých ľudí skrsla myšlienka propagovať produkty a služby z nášho okresu, pod iniciatívou PROBUJ, sme mali česť hostiť v našich priestoroch ľudí, ktorým záleží na regióne Horného Šariša.

V rámci tohto podujatia sa uskutočnilo slávnostné odovzdávanie certifikátov pre používanie regionálnej značky „Regionálny produkt – HORNÝ ŠARIŠ“. Jeden z certifikátov sme získali aj my a stali sme sa tak prvou certifikovanou ubytovacou službou. Je pre nás veľkou cťou, ale aj záväzkom, že sme sa dostali do rodiny kvalitných produktov, podujatí a služieb, ktoré budú certifikovanými reprezentantmi regiónu Horného Šariša. Ďakujeme za dôveru a urobíme všetko pre to aby sme ju nesklamali!

Srdečne gratulujeme k získaniu jedinečného značenia aj ďalšiemu subjektu – FJM Group, s.r.o. (U3G Muštáreň), ktorý svoje prírodné šťavy a mušty vyrába zo zdravých regionálnych surovín z oblasti Horného Šariša.

Veľmi pekne ďakujeme aj autorom machového obrazu – FlukoLand, s vyobrazením loga „Regionálny produkt – HORNÝ ŠARIŠ“, ktorý sme v rámci podujatia odhalili.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Zaujímavosti

Pozrite si tiež

Bardejov spoznal Naj šoférku 2022

Uplynulú sobotu sa pred Športovou halou Mier v Bardejove súťažilo v zručnosti za volantom.…