Domov Články Samospráva Druhé kolo testovania

Druhé kolo testovania

3 .
0
990

Vážení spoluobčania,

tento víkend nás čaká druhé kolo celoplošného testovania na COVID-19 „Spoločná zodpovednosť“. V prípade Bardejova pôjde vlastne už o tretie testovanie v rade, pretože sme boli súčasťou pilotného projektu, ktorého sa zúčastnili dovedna štyri okresy.

Majúc na zreteli skúsenosti získané v predchádzajúcich dvoch kolách sa samospráva snaží eliminovať tie problémy, ktoré testovanie v minulosti sprevádzali. Rozumieme, že nie všetko sa dá predvídať, ale aj tak sme dostatočne pripravení na akékoľvek varianty, pričom s jediným cieľom – zabezpečiť bezpečné testovanie tisícok obyvateľov Bardejova, podľa možnosti vytvoriť maximálny možný komfort zdravotníkom, administratívnym pracovníkom, vojakom, ale aj samotným testovaným osobám.

Testovať sa opäť bude na 21 odberných miestach v 14-tich odberných lokalitách, ktoré sú identické s lokalitami spred týždňa.

Chceme vás láskavo požiadať, aby ste  bedlivo sledovali stránku www.odbernemiesta.sk, kde budeme v pravidelných intervaloch informovať o počtoch ľudí, ktorí čakajú v rade na odber – dúfame, že vám tak uľahčíme rozhodovanie, ktoré odberné miesto máte navštíviť. Zároveň vás však vyzývame, aby ste (podľa možnosti) využili odberné miesto nachádzajúce sa najbližšie k miestu vášho trvalého pobytu.

Druhé kolo testovania obyvateľstva na území Slovenskej republiky na prítomnosť ochorenia COVID-19 v čase núdzového stavu sa uskutoční v dňoch 7. 11. 2020 (sobota) a 8. 11. 2020 (nedeľa) v čase od 8.00 hod. do 12.30 hod., od 13.30 hod. do 17.30 hod. a od 18.30 hod. do 20.00 hod.

Načítať ďalšie súvisiace články
Načítať viac informácií Samospráva

Pozrite si tiež

Kontrolný deň na stavenisku priekopového múru na ulici Krátky rad

Dnes doobeda sa konal takpovediac kontrolný deň na stavenisku priekopového múru na ulici K…